Zwycięstwo 6c w Turnieju Piłki Nożnej

W ramach obchodów roku jubileuszowego - 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości 25 maja nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali Turniej Piłki Nożnej dla klas VI - VII, aby poprzez zabawę , rywalizację fair - play , uczcić to wielkie święto narodowe.

Zielona murawa boiska Orlik zamieniła się w barwy biało czerwone. Wspólnie odśpiewany hymn Polski, występ taneczny dziewcząt z klasy VI c wprowadził wszystkich do sportowej rywalizacji. Zawodnicy rywalizowali w pocie czoła na boisku , a ich koledzy i koleżanki głośnymi okrzykami zagrzewali ich do walki.

Czytaj więcej...

Mistrzostwa Szkoły w Piłce Nożnej - maj 2018

W  dniach 11.05. i 25.05  w naszej szkole zostały przeprowadzone   Mistrzostwa w Mini Piłce Nożnej dziewcząt i chłopców klas IV i V. Każdą klasę reprezentował zespół złożony z 6 zawodników. Rozgrywki  odbyły  się według wcześniej ustalonego harmonogramu. Zespoły grały w systemie gry "każdy z każdym".

        Mistrzostwa cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i niezwykłym zaangażowaniem uczniów nie tylko tych, którzy brali w nich udział , ale również pozostałych „kibiców”.

        Każda  klasa otrzymała pamiątkowy dyplom, słodki upominek oraz oceny w zależności od zajętego miejsca.

Czytaj więcej...

Kolejny sukces "Jedynki"

W piątek, 11 maja 2018 r. na terenie Stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się Bieg Europejski w ramach akcji Polska Biega.

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły znaleźli się w czołówce najlepszych biegaczy i zajęli wysokie miejsca.

Wyniki naszych zawodników:

1000 metrów dziewcząt rocznik 2007-2008

1. Natalia Golus

3. Julia Michalak

4. Ada Karaśkiewicz

7. Julia Smyczyńska

Czytaj więcej...

SUKCES JEDYNKI W BIEGACH TERENOWYCH

27 kwietnia 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Biegach Terenowych zorganizowanych z okazji Uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Zawody rozgrywane były na stadionie MOSiR w Gostyninie. Startowało w nich około 40 uczniów z klas IV – VII, z których aż 20 zajęło miejsca w pierwszej dziesiątce.

Biegi rozgrywane były na dystansie około 1000m z podziałem na roczniki. W pierwszej grupie startowały dzieci z rocznika 2007 i młodsi, natomiast w drugiej z rocznika 2005/2006. Za miejsca 1-10 wręczane były pamiątkowe dyplomy, zaś najlepsi otrzymywali dodatkowo medale i statuetki.

Czytaj więcej...