Kl.0b w Biegu Duetów

Dzieci z kl.0b razem z rodzicami lub rodzeństwem bardzo chętnie i licznie brały udział w „ Biegu Duetów”. Każdy otrzymał dyplom za udział, były też medale, puchary i nagrody.

Czytaj więcej...

0B w Szkole Muzycznej

Dzieci z kl.0b były zaproszone do Szkoły Muzycznej. Wysłuchały krótkiego koncertu i mogły spróbować swoich umiejętności gry na skrzypcach, puzonie, waltorni.

Czytaj więcej...

8 marca - Dzień Kobiet w 0b

...z tej okazji małe kobietki otrzymały od kolegów życzenia i upominki. O chłopcach też nie zapomniano. Były wspólne konkursy, zabawy, tańce i piosenki oraz „ szczególny dzień uprzejmości ’’. Dziewczynki z dużą radością czekały na ten dzień. Było pięknie i uroczyście.

Czytaj więcej...

0b na Spartakiadzie

Dzieci z kl.0b uczestniczyły w Spartakiadzie. Z dużym zaangażowaniem i radością brały udział w różnych konkurencjach. Otrzymały dyplom i puchar od Burmistrza Miasta.

Czytaj więcej...

0c - zajęcia w bibliotece

Przedszkolaki z grupy 0c, w ramach zajęć dydaktycznych, odwiedziły bibliotekę szkolną. Przedszkolaki dowiedziały się co to za miejsce, jak nazywa się osoba, która tu pracuje, jak można stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy korzystać z księgozbioru. Poznały również zasady zachowania się w bibliotece. Z wielkim zainteresowaniem słuchały wszystkich informacji oraz z chęcią oglądały kolorowe i bogato ilustrowane książeczki. Zajęcia bardzo się wszystkim podobały. Dostarczyły wielu cennych informacji, zadowolenia i wrażeń.

Czytaj więcej...