Mikołaj w 0b

Dzieci w klasie „0”B z wielką ciekawością i radością czekały na Mikołaja. Razem z Mikołajem tańczyły, bawiły się i śpiewały dla Niego piosenki. Na zakończenie dostały zasłużone paczki. Chętnie robiły sobie z Mikołajem zdjęcia i rozmawiały. Dzień był pełen wrażeń i emocji.

Czytaj więcej...

Andrzejki w 0b

W imieniny Andrzeja sala klasy 0b zamieniła się w krainę magii i wróżb. Wśród zaciekawienia, śmiechu i radości dzieci mogły poznać tajemnicę swojej przyszłości. Dowiedziały się kim będą w przyszłości, poznały imię najlepszego przyjaciela, balony z wróżbą przekazały jakie zdarzenie odmieni ich życie, a pierwszy but, który wyszedł poza drzwi należał do Kuby i to jemu pierwszemu spełnią się wszystkie wróżby. Impreza zakończyła się dyskoteką andrzejkową.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia w 0b

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dzieci przyniosły do szkoły swoich przyjaciół. Misie razem z dziećmi uczestniczyły w różnych szkolnych zajęciach. Dzieci poznały historię Pluszowego Misia, jadły miodek oraz wysłuchały opowiadania o życiu i zwyczajach niedźwiedzi brunatnych. Był to fajny misiowy dzień.

Czytaj więcej...

Dzień Pluszowego Misia w punkcie przedszkolnym

23 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione pluszaki. Opowiadały o swoich maskotkach, wykonały misie różnymi technikami plastycznymi. Następnie bawiły się przy misiowych piosenkach. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości.

Czytaj więcej...