Warsztaty Artystyczne w 0c

 

W dniu 15.10.2018 r. w grupie przedszkolnej odbyły się
"Warsztaty artystyczne”
wzmacniające więzi między
dziećmi i ich rodzicami. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami ozdabiały figurki gipsowe.

Zadanie zostało dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. Fundacja EFOP

Czytaj więcej...

Głośne czytanie także w przedszkolu

29 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania, którego celem jest promowanie głośnego czytania dzieciom, nabywanie przyjemności z czytania i słuchania. Z tej okazji do punktu przedszkolnego przybyły mama Mateusza - p. Monika Durma i mama Marcela – p. Joanna Maciejewska, które czytały dzieciom baśnie Królewna Śnieżka i Czerwony Kapturek. Dzieci z zaciekawieniem słuchały baśniowych opowieści oraz chętnie oglądały kolorowe ilustracje i rozwiązywały zagadki.

Czytaj więcej...

Grupa 0b w Happy Parku

W pogodny październikowy ranek, dzieci z grupy 0b pojechały na wyczekiwaną wycieczkę do Happy Parku w Stróżewku. Celem wycieczki była integracja grupy oraz rozwijanie sprawności ruchowej, zręczności i orientacji w przestrzeni. Dzieci pełne energii i pomysłów spędziły radosne i niezapomniane chwile w scenerii bajkowego miasteczka. Ciekawą atrakcją były warsztaty chemiczne, w których mogły same wykonywać doświadczenia i obserwować reakcje powstające w trakcie działań. Brały również udział w zabawach organizowanych przez animatorki.

Czytaj więcej...

Dzień Chłopca w 0b

Dzień Chłopca w klasie „0b” był pełen wrażeń i radości. Chłopcy w różnych zadaniach prezentowali swój spryt, odwagę i szybkość oraz zwinność. Dziewczynki obserwowały swoich kolegów i nagradzały ich umiejętności wielkimi brawami. Chłopcy otrzymali od koleżanek super upominki a na zakończenie tego dnia wszyscy wspaniale bawili się na dyskotece. Dziewczynki już czekają na swoje święto.

Czytaj więcej...