Wycieczka do piekarni

Dzieci z klasy 0b lubią różnorodną działalność. W pogodny wiosenny dzień wybrały się z wizytą do piekarni p. Dubielak. Dzięki uprzejmości właścicieli i zaangażowaniu pracownika, p. Piotra, dzieci mogły zwiedzić piekarnię, poznać proces powstawania różnych wypieków, obejrzeć maszyny i urządzenia a także poznać pracę piekarzy. Wszyscy byli pod wielkim wrażeniem. W trakcie był czas na piknikowe śniadanie na trawie a na deser ciasteczka prosto z piekarni.

Czytaj więcej...

Dzień Mamy i Taty w Ob

Wiosna, wiosna dziś na łące dla mamy i taty będzie koncert.Dzieci z klasy 0b przygotowały dla rodziców piękny program słowno - muzyczny. Były głośne piosenki, wiersze mówione z wielkim przejęciem, tańce pełne energii i radości oraz życzenia, uściski i wręczanie rodzicom upominków przygotowanych przez dzieci. Rodzice nagradzali swoje pociechy wielkimi brawami. Po występie wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w 0b

Dzień Dziecka to święto pełne radości i rozmaitości przygotowanych przez dorosłych. Tego dnia dzieci z grupy 0b miło spędziły czas. Dużą atrakcją była szalona zabawa w Fikolandzie, zabawy, gry, malowanie twarzy. Następną atrakcją były lody zjedzone na miejskim placu zabaw za CK. Dzieci spędziły tam aktywnie dalszy czas tego dnia. Po powrocie do szkoły były zaproszone na kiełbaskę z grilla. Ten dzień był bardzo wesoły i pełen wrażeń.

Czytaj więcej...

Dzień Mamy i Taty w punkcie przedszkolnym

25 maja dzieci z punktu przedszkolnego gościły swoich Rodziców na uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały Rodzicom swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Po występie były życzenia, całusy, upominki oraz wiele uśmiechów i radości. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.

Czytaj więcej...