Z ERASMUS+ w Hiszpanii

W dniach 4-10 marca 2018 grupa uczniów i nauczycieli z naszej szkoły uczestniczyła w pierwszej wizycie szkoleniowej w Hiszpanii w ramach projektu Erasmus+ Moje Pasje – Moją przyszłością. Odwiedziliśmy naszych partnerów ze szkoły CEIP REINO DE MURCIA w pięknym mieście Murcja. Uczniowie zamieszkali u rodzin, które przyjęły ich niezwykle gościnnie, starając się urozmaicić dzieciom pobyt i spełniając wiele ich zachcianek. Uczniowie spędzali czas wspólnie z dziećmi z Hiszpanii, Grecji i Chorwacji. Brali udział w rozmaitych zajęciach i konkursach doskonaląc swoje umiejętności w zakresie języka angielskiego, poznając kulturę i zwyczaje rówieśników z innych państw. Także nauczyciele uczestniczyli w zajęciach prowadzonych metodą CLIL (nauczanie językowo-przedmiotowe), wymieniali doświadczenia, porównywali systemy edukacyjne.

Czytaj więcej...

Broszura E+

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszą broszurą prezentująca działania w projekcie Erasmus+ zobacz

Konkurs matematyczny

W styczniu chętni uczniowie przystąpili do konkursu matematycznego przygotowanego przez p. Elżbietę Jagodzińską. W grupie młodszej najlepszy wynik uzyskała Lidia Waćkowska z klasy V b, a w grupie starszej Mikołaj Krysiak z klasy VI a. Wyróżniona została też Oliwia Serwach z klasy VI b. Uczniowie ci wezmą udział w wyjeździe do Hiszpanii.

Świątecznie w klubach Erasmus+

"All I Want For Christmas Is You"

w wykonaniu Klubu klas 6 i 7

"Merry Christmas Everyone"