Klasa IIIa z wizytą w firmie URIARTE

Rodzice uczniów bardzo aktywnie włączają się w życie klasy i szkoły. Przychodzą na zajęcia, pomagają w organizacji uroczystości klasowych, biorą udział w akcji pt. „Ogólnopolski Dzień Czytania Dzieciom”, itp.

Tym razem mama Mileny i Bartka zaprosiła dzieci z klasy IIIa do swojego zakładu pracy ,,URIARTE”. 16 października uczniowie mieli możliwość zapoznania się z pracą firmy. Obejrzały halę produkcyjną, gdzie mogły przyjrzeć się pracy osób, które tam pracują. Z uwagą wysłuchały pani, która oprowadziła naszych uczniów po zakładzie, opowiadając przy tym o swojej pracy, a także w czym specjalizuje się w/w firma. Na zakończenie czekał na nas słodki poczęstunek oraz drobne upominki. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaproszenie, poświęcony czas oraz bardzo miłe przyjęcie.